Sazināties ar mums

Nosūtīt ziņu

Par AS LATEKO LĪZINGS

AS LATEKO LĪZINGS tika nodibināta 1997.gada 13.novembrī, un šo gadu laikā tā kļuvusi par vienu no vadošajiem kreditēšanas pakalpojumu sniedzējiem ar stabiliem sadarbības partneriem visā Latvijā.


Atbilstoši apkalpošanas prasībām un Latvijas Republikas likumdošanas normām, kompānija ir saņēmusi LR Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra kreditēšanas licenci jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.


2013. gada sākumā AS LATEKO LĪZINGS, sekojot mūsu klientu pieprasījumiem un vēlmēm, uzsāka hipotekāro kreditēšanu. Izvēloties AS LATEKO LIZINGS par Jūsu hipotekāro kreditoru, Jūs varat paļauties uz mūsu pieredzi kreditēšanas jautājumos un iegūt uzticamu partneri, kurš ne tikai izsniegs Jums kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, bet arī konsultēs Jūs visos ar minēto darbību saistītos jautājumos. Jums tikai jāizvēlas hipotekārā kredīta veids, kas atbilst Jūsu iecerēm, plānotajām izmaksām un atmaksas iespējām, un mēs Jums sniegsim individuālu risinājumu un finansiālu atbalstu to īstenošanai.


AS LATEKO LĪZINGS mērķis:


Piedāvāt ērtu un sasniedzamu pakalpojumu klāstu atbilstoši Jūsu vēlmēm!

AS LATEKO LĪZINGS Privātuma atruna. 

Kalkulators

Procentu likme (%)
Kredīta summa (€)
Atmaksas termiņš (gadi)
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu!

Ikmēneša maksājums:
1420 €

Pieteikties kredītam